Időszakos gyermekfelügyelet

Szolgáltatásunk részeként, kizárólag a „Gyöngyöm Minióvoda” napközbeni gyermekfelügyelet és a „Gyöngyöm Miniovi” családi Bölcsőde helyeinek megüresedése esetén lehetőséget biztosítunk időszakos gyermekfelügyeletre is.

Amennyiben szeretnéd gyermekedet biztonságban tudni néhány órára, keress minket és megbeszéljük a részleteket.

Elérhetőségeink: 06 30 421 3123 vagy info@gyongyomminiovoda.hu.

További információért lájkolj minket Facebook oldalunkon!

Heti foglalkozások*

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Kézműves sarok Orsival

Úszás (hamarosan)

Tappancs torna Vikivel

Zenebölcsi Enikővel

Úszás (hamarosan)

*A foglalkozások változtatásának jogát fenntartjuk! Kérjük, kísérjétek figyelemmel Facebook oldalunkat!

Tappancs torna Vikivel:

A gyermekek természetes mozgásszeretetét kihasználva biztonságos, de szórakoztató játékok, tornagyakorlatok segítségével minden héten megmozgatjuk a kis testüket. A dalokkal, mondókákkal tarkított vidám, pörgős torna foglalkozást külsős szakértő segítségével tartjuk. A torna minden egyes mozzanata fejlesztően hat a gyermek személyiségére, mozgásfejlődésére, ritmusérzékére, koncentrációs képességére, valamint nagymértékben hozzájárul a tanuláshoz elengedhetetlen részképességek normális ütemű fejlődéséhez.

A foglalkozás első részében olyan nagy mozgásokkal kísért játékos gyakorlatok szerepelnek, melyek segítik a gyermek „testtudatának” kialakulást, fejlesztik az egyensúlyozó rendszer működését, valamint a két „testfél” mozgásának összerendezését (átmozgatók, utánzók). A középső szakaszban szabad mozgások (nyújtóztató, futkosó), valamint mozgásfejlesztő eszközök segítségével elvégezhető mozgásformák szerepelnek. Az utolsó részben pedig a finom motorikus mozgások kerülnek előtérbe, melyek utánzása a szem-kéz koordináció kialakulását fejlesztik, ami a későbbiekben az írás képességének elsajátításáért felelős.

Kézműves sarok Orsival:

Egyes szakemberek szerint az alkotásra való törekvés velünk született vágy, amely már nagyon kicsi korban kialakul bennünk. Igyekszünk akként támogatni a gyermekek alkotó igyekezetét, hogy alkotásaik önbizalmuk és elégedettségük fontos forrásává válhasson. Az elkészített alkotásaik nagyszerű ajándékul szolgálnak a kisgyermek családjának karácsonyra, vagy édesanyjuknak anyák napjára. Az összegyűjtött és évente kétszer a családnak átadott alkotások összehasonlítása a kicsinyek fejlődéséről ad képet. A napi alkotásokkal az öltözőnk díszítéséről gondoskodunk. Az alkotó tevékenységekre a heti projekt keretében biztosítunk időt. A kézműves foglalkozásokat Ábrahám Orsolya Tündér tartja.

Zenebölcsi Enikővel:

„Arra kérdésre, hogy mikor kezdődjék a gyermek zenei nevelése,

azt találtam felelni: kilenc hónappal a születése előtt”

(Kodály Zoltán)

Feladatunknak tekintjük, hogy ebben a fogékony korban felkeltsük a kicsik zenei érdeklődését, a hangszeres, énekes játékokkal örömet szerezzünk nekik és kedvet ébresszünk az utánzásra, együtténekelésre.

Mindenekelőtt fontos számunkra a zenei élménynyújtás, hogy a résztvevő gyerekek átéljék a közös játék és éneklés örömét. A harminc-negyven perces foglalkozások légköre oldott, felépítése, tartalma előre tervezett, de rugalmasan alkalmazkodik az adott helyzethez. A dalokat, mondókákat sokat ismételjük, egy-egy foglalkozáson belül is, de hétről hétre mindig visszatérünk a régebbiekre.

Kiegészítő szolgáltatásaink

Hétvégi születésnapok / gyermekzsúrok szervezése (időtartam: kb. 2,5 óra)

Szűkös a lakás? Túl nagy már a gyermek baráti köre?

Egy különleges esemény megszervezésének lehetőségét kínáljuk - szülinapi zsúroknak, ottalvós buliknak biztosítunk helyszínt, és akár szervezést is vállalunk.

Részletek:

- többféle válaszható téma, lányoknak és fiúknak egyaránt;
 - kérhető: születésnapi teríték, dekoráció, torta és program, a témához kapcsolódó jelmezek és kellékek;
 - igény esetén üdítőt és ropogtatni valót is szolgáltatunk;
 - „szülősarok” áll rendelkezésre a kísérők számára, szendvicsekkel és kávéval;
 - helyszín befogadóképessége, ill. a születésnap minőségi lebonyolítása végett a javasolt maximális létszám (kísérőkkel együtt) 20 fő.

Családi és gyermek fotózás

Minióvodánk életét és rendezvényeit fotósunk, Nagy-Németh Péter fogja megörökíteni, aki több éve foglalkozik rendezvények, portrék és családok fotózásával. Amennyiben igényt tartasz saját gyermeked egyéni, vagy családi fotózására, keress meg minket az elérhetőségeinken.

Kiegészítő szolgáltatásaink igénybevételéhez hívd a 06 30 421 3123-as telefonszámot, üzenj a Facebook oldalunkon vagy kérj egyedi árajánlatot az info@gyongyomminiovoda.hu e-mail címen!

Árak

Időszakos gyermekfelügyelet

Foglalkozások**

részvételi díja

10 alkalmas

foglalkozás** bérlet

A gyermeket adott napon, a Minióvoda nyitva tartási ideje alatt tudjuk fogadni.

Az étkezéseket csak előre egyeztetett feltételek szerint tudjuk biztosítani.

A heti programok külső foglalkoztató bevonásával történnek.

A foglalkozásokon szülői részvétel megengedett.

10 alkalommal érvényesíthető, 2 hónapig beváltható.

A foglalkozásokon szülői részvétel megengedett.

2 000 Ft / óra

800 Ft / alkalom

7 200 Ft / 10 alkalom

Akció*

Testvérek esetében az egyik testvér 50%-os kedvezményben részesül –

1 000 Ft/óra!

*Az akciók 2017. december 1-jétől visszavonásig érvényesek!

**A díjak az alábbi foglalkozásokra vonatkoznak: Zenebölcsi, Tappancs torna. Az úszás és az angol óra kiegészítő szolgáltatásként, külön térítés ellenében vehető igénybe.