Aktuális hírek

Tábor

Kedves Szülők!

A Gyöngyöm Minióvoda 2019 nyarán lehetőséget biztosít nyári táboroztatásra, amennyiben van rá igény.

Az alábbi témájú táborok megtartását tudjuk vállalni:

- Zene és néptánc (3-7 éves, 6-10 éves)

- Angol tábor (3-7 éves, 6-10 éves)

- Jóga és kézműves tábor (6-10 éves)

- Zumba és kézműves tábor (6-10 éves)

Kérünk, hogy a Facebook oldalunk alábbi linkjére kattintva, a bejegyzés alatt kommentben jelöljétek meg a számotokra megfelelőt.

Köszönjük!

Téged is vár a Gyöngyöm Minióvoda - sokféle foglalkozással és programmal!

Családi bölcsődénk minden nap várja új család tagjait, gyönyörű környezetben, Budapest XIX. kerületének zöldövezetében, a Rákóczi utca 172. szám alatti családi ház földszintjén. Minióvodánkban a gyermekek számára, korosztályuknak megfelelő játékokat és fejlesztési lehetőségeket biztosítunk, igény szerint egész vagy félnapos ellátással.

"Ahol új otthonra találhatsz,

Ahol foglalkozásokra járhatsz,

Ahol csupa játék, mese és zene az élet,

Itt lehetsz te is, elég ha kéred!"

Várunk szeretettel! A beiratkozás az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

Telefonon: 06-30-421-3123, vagy a info@gyongyomminiovoda.hu email címen.

Aktuális információkért lájkolj minket Facebook oldalunkon.

Akciók

PRÓBÁLJ KI MINKET!

Kedves Szülő!

10 napos bérlet* akciónk keretében lehetőséged van kipróbálni családi bölcsődénket.

A bérletnek köszönhetően a gyermek közösségben ismerkedik a bölcsődei/óvodai léttel, így szeptembertől könnyebben tud alkalmazkodni a szülők nélküli időszakhoz.

Várunk benneteket szeretettel!

Beiratkozáshoz írj az info@gyongyomminiovoda.hu címre vagy hívd a 06-30-421-3123-as telefonszámot!

*Részletek: A 10 napos bérlet 10 alkalommal érvényesíthető, 1 hónapig érvényes. Kizárólag egész napos ellátás esetén érvényes (8 órától 17 óráig) és az összes étkezést tartalmazza. A beszoktatási időszak alatt a bérlet csak a gyermek „egyedüli” tartózkodásától indul. Ezen időszak alatt, amennyiben a gyermeket adott napon a délutáni alvás előtt elviszik, az a nap fél napos ellátásnak minősül, és a bérletbe ennek megfelelően kerül beszámításra a következő hónapban.

Az akció visszavonásig érvényes.

Szülinapi zsúr

RENDEZD NÁLUNK A SZÜLINAPODAT!

Szűkös a lakás? Túl nagy már a gyermek baráti köre?

Születésnapi zsúroknak biztosítunk helyszínt, és akár szervezést is vállalunk.

Részletek:

​ - ​​​többféle választható téma, lányoknak és fiúknak egyaránt;

- kérhető: születésnapi teríték, dekoráció, torta és program, egyedi témához kapcsoldódó jelmezek és kellékek;

- igény esetén üdítőt és ropogtatni valót is biztosítunk;

- "szülősarok" áll rendelkezésre a kísérők számára, szendvicsekkel és kávéval;

- a helyszín befogadóképessége, ill. a születésnap minőségi lebonyolítása végett a javasolt maximális létszám (kísérőkkel együtt) 20 fő.

Egyedi árajánlatért keress minket: 06-30-421-3123 vagy info@gyongyomminiovoda.hu.

Terembérlés

Saját szervezésű programok, valamint magán órák megtartása céljából termet tudunk biztosítani foglalkoztatók és előadók számára. A terem az utcáról, a családi bölcsőde működésétől függetlenül is megközelíthető, így nem csak nyitvatartási időben vehető igénybe.

A 18 m2 nagyságú teremben lehetőség lesz mozgásos foglalkozások (kb. 10 fő) vagy előadások (kb. 15 fő) megtartására is.

Jelenleg előkészítési munkálatok folynak a helyszín kialakításához, de előzetes bejelentkezéseket fogadunk az info@gyongyomminiovoda.hu e-mail címen vagy a 06-30-421-3123-as telefonszámon.

Úszás

Szolgáltatásunk részeként – terveink szerint 2019 tavaszától – babaúszást és kisgyermekek számára úszás előkészítő oktatást indítunk. Már folynak a munkálatok, ezek befejezéséig szíves türelmeteket kérjük!

Addig is az úszás gyerekekre gyakorolt pozitív hatásaival kapcsolatban ide kattintva kaphattok információkat úszóoktatónktól, Varga Zsuzsitól.